adidas_supernova_trail_terrex_agravic incelemesi

Geçen sene incelediğim iki adidas modelinin inceleme videolarına blogda yer verememiştim. önce teknik sorunlar, sonra unutmuşum. 

adidas Terrex 310 Agravic ve adidas Super Nova Trail Boost incelemelerini birer video ve kısa notlarla aynı sayfada paylaşıyorum. Umarım faydalı bulursunuz.

 

adidas Super Nova Trail Boost

2019 sonbaharında numarasını birkaç mağazada zor bularak satın aldığım SuperNova Trail  beklentilerimi çok karşılayamadı. Temelde yerden yüksekliği ve ayağın ayakkabı içinde biraz fazla hareket etmesi, teknik zeminlerde alıştığım akıcılık ve güvende koşamama durumu oluşturdu. Ben 2019’da aldım, ayakkabı 2017-2018 model. İlk modellerde boost taban biraz daha ayak altında dıngıldıyor, sonra iyileştirdiler (bir de Solar Boost incelemesi çekelim.) Esasında düze toprak zeminlerde güzel bir kilometre ayakkabısı. 

Kalanı videoda…

adidas Terrex 310 Agravic

2017 Nisan’ında adidas’tan bana gelen bu ayakkabı yere yakın, zemini hissettiğim, ilk zamanlarda derin ve çamurda iyi tutan dişleri olan, taş, toprak her zeminde iyi tutunan Continental dış tabanlı bir patika koşu ayakkabısı. Sevdiğim bir yapı. Kalıbı dar. Bağcıkları ve yan malzemeleri daha iyi olabilirmiş. 

Kalanı videoda…

Blog inceleme yazısı yazdığım ayakkabılarımın tam listesini bu bağlantıdan görebilirsiniz.

Share This