Bütün çocuklar koşmayı sever. Çamuru da severler. Biz küçükken çamurda koşmak kolaydı: Evlerimin yakınında koşacak çayırlar, tırmanacak ağaçlar vardı. Artık apartmanların bahçesi yok, sitelerin yeşil alanlarında ise “değerli” çimler var.

Can Berk ile yaptığımız etkinliklerin benzerlerine katılmak istediğini belirtenlerden aldığımız feyz ile MCR Racesetter’in The Merrell Mud Race çamur yarışına çocuk parkurları entegre ettik: Minik Maceracılar Çamur Koşusu.

The Merrell Mud Race Minik Maceracılar parkurları, çocuklarımızın içindeki bu en temel içgüdülerini rahatça dışa vurabilecekleri, yaşlarına uygun parkurlar vaat ediyor. Üstelik çoşkularını paylaşabilecekleri bir sürü de arkadaşları olacak! Çocuklarımızın parkurları yaşları ve hava koşulları gözetilerek uygun çamur-ıslaklık-zorluk dengesinde. (ne de olsa bizim evde de titiz bir anne var !)

Dalia Beach toplanma alanında çocuklarımız için ılık bir üst değiştirme çadırı kurulacak olması ebevynleri rahatlatacaktır.

4 – 6 yaş arası Minik Maceracılar

4 ve 6 yas arasındaki çocuklar için hazırlanan parkurumuz 500 metre uzunluğunda olan yaşlarına uygun boyda hazırlanmış eğlenceli engellerin bulunduğu bir parkuru da kapsamaktadır. Koordinasyon parkuru, yaşları için heyecan verici etaplar, yaşlarına uygun çamur ve alkışlarınızla heyacanı yükselen bitiş çizgisi… Bu parkurdaki miniklerimize bir yetişkinin parkur boyunca eşlik etmesi, maceracının adımlarını yüreklendirmesi gerekmektedir.

 

7 – 12 yaş arası Minik Maceracılar

7 ve 12 yaş arasındaki yarışmacılarımız için yarış 800metre uzunluğunda olacaktır. Koşu parkuru boyunca katılımcılar eğlenceli engeller ile karşılaşacak, çamur parkurunda yüz üstü sürünmeleri gerekecektir. 7-12 yaş parkurunda, ebeveyn eşliği zorunlu değildir. İsteyen velilerimiz parkur boyunca miniklerimizi yüreklendirmek veya fotoğraf çekmek için eşlik edebilir.

 

 

Minik Maceracılar parkurlarının ayrı bir ana/isim sponsoru, ayrı bir co-sponsoru olması planlanıyor. Çocuklarımız için sağlıklı bir ürününüz, faydalı bir markanız varsa, buyrun konuşalım!

14 Ekim günü ailecek koşmak, çamurlanmak, başarmak ve paylaşmak için çok ideal bir gün olacak.

Detaylar ve kayıt yarışın internet sitesinde www.MudRaceTurkiye.com

Share This