Oglum Can Berk’i kapsülünde iterek 7. Resmi (AA koşusu ile) koşumuzu yaptik. Eskiden bir bebekle koşuyordum. Şimdi koşu arkadaşımı itiyor gibiyim. Yol boyunca resim yaptı, püskevit yedi, inek ve köpeklere cevap verdi, koşucularla konuştu, kameramanlari sorguladı, 5k dönüşünden gelenlere “bravo” deyip alkışladı. Varışta elmayi kemirdi, arabasından 8-9 dakika inmedi. Sanırım oldukça keyif aldı. Ben de aldım.

20110918-094914.jpg

Yarışı Necdet Turhan ile koşan İlgaz’in yanında gitmeye niyetliydim ama 4k da lafa tutanlarla hızlanmışım, sonra arkamızda kalabalık vardı derken az önümde oğlu Deniz’i iten Mehmet Sayar’ın yanında buldum kendimi. Çocuğu ile koşan bir arkadaşım ile ilk kez beraber koşmuş olduk. Umarım daha fazla kişi bu keyife ortak olur. 8k da yokus aşağı hızlandım. Bacaklarım TDS ve geçen haftaki 50k stresini hafifletmiş, 52dk27sn ile bitirdik.


Organizasyona gelenler biliyor, Türkiye’deki en güzel yarış alanı hazırlanmıştı. Spor organizasyonlarında müsabakanın kendisi kadar öncesi ve sonrası tamamlayıcılarla organizasyon bir bütündür ve atletizmde ilk kez “tam” oldu.

Yarış Takvimi-Zeynel Alhan başta olmak üzere bütün ekibini ve NEW BALANCE başta olmak üzere destek verenleri kutluyorum.

Not: geliştirilebilecek tek nokta (bizim görduğümüz) çocuk oyun alanı idi. Ufak alan Can Berk uğradığında azgın abilerin istilası altındaydı, korkup girmedi. Yaş gruplari düsünülebilir, aman bu da nazar boncuğu olsun…

20110918-094955.jpg

Share This